محل تبلیغات شما

رسیدن به رتبه های تک رقمی و دو رقمی در کنکور سراسری برات به یه آرزو تبدیل شده؟ از اونجایی که رقابت تو رشته های پرطرفدار کنکور بسیار شدید شده پس بدون داشتن برنامه ریزی کنکور و مشاوره کنکور دقیق و بهترین منابع کنکور ، عدم آگاهی از روش درست مطالعه دروس کنکور ، روش های تست زنی و نحوه حل مشکلات خواب و … تقریبا غیرممکنه بتونیم موفق بشیم.

ما در گروه آموزشی و مشاوره سیترا مشاوره ويژه مخصوص دانش آموزان  ارائه می کنیم. با ثبت نام در این طرح میتونید از طریق مشاوره با رتبه های برتر کنکور اطمینان حاصل کنید که به چیزی که آرزوش رو دارید خواهید رسید.

 

 

برای مشاوره کنکوری تک جلسه ای به صورت تلفنی ابتدا بر روی دکمه ی مشاهده کلیک کنید با کلیک بر روی دکمه ی زیر به صفحه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صورت اتوماتیک به صفحه ی رزرو وقت مشاوره منتقل میشوید و پس از رزرو وقت مشاوران ما حداکثر تا 8 ساعت بعد با شما تماس خواهند گرفت.


گروه آموزشی و مشاوره سیترا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کتاب دانلود فیلم ایرانی با لینک مستقیم اتحادیه مرغداران استان سیستان و بلوچستان بهترین سایت دانلود آهنگ جدید Balochi Academy Sarbaz ( BAS ) - بلۏچی زبانء ربیدجاہ - فرهنگستان زبان و ادب بلوچی قناری صیغه دائم، موقت، ساعتی دانلود کتاب درسی lawsonbesl49 website