محل تبلیغات شما

امروزه مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع عضوی ناگسستنی از فرآیند تحصیل محسوب می شود. در گذشته، بر خلاف امروز، تنها دانش آموزان پیش دانشگاهی از مشاوره تحصیلی استفاده می کردند و والدین و مشاوران معتقد بودند دانش آموزان تنها در مقطع کنکور و برای ورود به دانشگاه نیاز به استفاده از مشاور تحصیلی دارند.

دوران دبستان، پایه و اساس علاقه و موفقیت در تحصیل به ویژه در سال های آتی را برای دانش آموز رقم می زند. در حقیقت می توان گفت دوران دبستان به طور غیر مستقیم بر موفقیت و پیشرفت علمی و کاری یک کودک در بزرگسالی موثر است. از این رو استفاده از مشاور تحصیلی در دوران دبستان باعث می شود نقاط قوت و ضعف دانش آموز توسط مشاور شناخته و با اطلاع به والدین مرتفع گردد تا جلوی مشکلات آینده کودک در مقاطع بالاتر را گرفته و از موانع تحصیلی برای دانش آموز و دغدغه های آن برای خانواده وی بکاهد.

حال آن که برای خانواده کودکان دبستانی استفاده از مشاوره حضوری و رفت و آمد بسیار سخت بوده و اکثرا مایل هستند بتوانند در ساعات روز سوالاتشان را پرسیده و پاسخ های آنی از مشاور دریافت کنند.

بسیاری از پدران و مادران کودکان دبستانی جوان و بی تجربه هستند لذا به راهنمایی و مشاوره یک هدایتگر تحصیلی حاذق احتیاج دارند. مشاوره آنلاین می تواند فرصت خوبی برای این دست از والدین باشد که در مواقع حساس چگونه با فرزند خود برخورد کنند. آن ها می توانند در ساعات مختلف روز با مشاور تماس گرفته یا برای وی پیام بگذراند و مشاور می تواند از طریق عکس، ویدئو یا فایل صوتی آن ها را راهنمایی کند یا مطالب آموزشی را در اختیار آن ها قرار دهد.

 

برای مشاوره تحصیلی کودکان تک جلسه ای به صورت تلفنی ابتدا بر روی دکمه ی مشاهده کلیک کنید با کلیک بر روی دکمه ی زیر به صفحه پرداخت منتقل میشوید و پس از پرداخت به صورت اتوماتیک به صفحه ی رزرو وقت مشاوره منتقل میشوید و پس از رزرو وقت مشاوران ما حداکثر تا 8 ساعت بعد با شما تماس خواهند گرفت.
گروه آموزشی و مشاوره سیترا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
افزایش سواد رسانه ای کمایی شیرین سخن تایپ و طراحی اینترنتی نیسا ورزش های مهیج تبلیغات رز برترین رسانه فارسی نمایش ویژگی محولات https://keramatzade.com گروه دانش _ وبلاگ مدرسه شاهد انجام پروژه های برنامه نویسی دانلود تحقیق